Se prodavaat nivi vo selo Lisolaj
1 €
16.01.2023 12:32

Битола / Битола

Квадратура:

2000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodavaat nivi vo selo Lisolaj od 2000 m² i 3000 m².

Cena po dogovor.
Kontakt telefon: 076 581 555

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Ivona Nikolovska
Потврден огласувач
075550088
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам