1 / 5
Mazda 6
2.800 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.08.2022 07:48

Кичево

Марка:

Mazda

Модел:

6

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

89 kw / 121 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Vo odlična sostojba info na 078 320 455

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Xxx
Потврден огласувач
070598089
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам