1 / 4
DJI OSMO POCKET
150 €
Цената е фиксна
19.07.2022 09:26

Тетово / Тетово

Jasum youtuber sum go koristil za moite video. Sega sum.zemal insta 360 one x2 i ova mi stoi bez rabota.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Останато

Се продава од:

Arsim
Потврден огласувач
071793525
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам