куќа замена
1 €
17.08.2022 21:22

Штип / Штип

Број на соби:

4

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

50 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1903

Година на реновирање:

2015

Број на балкони:

Тераса + 1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Исток

Адреса:

IRL

се заменува помала куќа во строг центар за поголема куќа,..
нудам: 2 одделни спрата х 50м2, двор околу 50 м2, гаража. Реновирана и во одлична состојба, на супер локација и со можности за доградба според маркица.
барам: куќа околу 200м2, пристапна, локациски не косовска или радански пат,
доплата возможна согласно локација, опременост и по договор

повеќе инфо може и на вибер +389 78 270 793

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од:

Zoran
Потврден огласувач
078270793
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам