1 / 1
OTKUP NA HAVARISANI NEISPRAVNI VOZILA
999 €
04.06.2023 18:29

Илинден / Скопје

Otkup na vozila havarisani neispravni opozareni vozila
Mali vozila pod cena ponudi na viber 077460564

Категорија: Моторни Возила / Откуп на Автомобили / Моторни Возила

Се продава од:

Damidamka
Потврден огласувач
077460564
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам