1 / 4
SAMSUNG GALAXY NOTE 20 BRONZE 8/256
24.000 МКД
05.03.2023 20:44

Битола / Битола

Марка:

Samsung

Модел:

Note 20

Боја:

Roségold

Интерна меморија:

256 GB

РАМ меморија:

До 0,5 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

Extra zacuvan

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

nenad
Потврден огласувач
071328321
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам