1 / 5
FASSI 9.6 ITALIA ТРАКИ ЗА ТРЧАЊЕ ДО 150КГ. 10Г.ГАРАНЦИЈА
96.000 МКД
Цената е фиксна
Денес 09:52

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Марка Фаси ЦЕНА СО ПОПУСТ 96000ДЕН.
Редовна цена: 1.599,00 €
Домашна употреба.

SKU FT-F9.6HRC
Вклучување на големината на површината 54 x 143 см
Водење на ременот со големина 51 x 143 см
Работна дебелина на ременот 1,8 мм
Моторна моќност 3 КС
Максимална брзина 22 км на час
Наклон на електрична писта 15%, 20 нивоа
Димензии на ЛЦД со задно осветлување биколор 16x9 см
Рачно откривање на срцето Да
Безжичен приемник на срцето Да
Појас на градите Да
Поддршка на таблетот Да
Програми за обука 31
Програми за брзина и наклон 25
Целни програми 3
HRC програма 3
Апликација за обука за фитнес Да
Bluetooth
Bluetooth врска Да,
звучник и апликација
Програма за откривање маснотии да
Копчиња за брзина на компјутерот Да
Наведнете ги копчињата на компјутерот Да
MP3 звучници Да Bluetooth
USB приклучок Да
Максимална тежина на корисниците 140 кг
Преклопување на заштеда на простор Да
Затворено со помош на електрична енергија Да
Пернизирана површина за трчање Да двојно палуба по целата структура
Големина на предниот валјак 7 см
Големина на задниот валјак 7 см
Тркала за транспорт Да
Отворени димензии 195 x 89 x 140 см
Затворени димензии 140 x 89 x 150 см
Големина на пакување 202 x 90 x 38 см
Бруто тежина 102 кг
Нето тежина 89,5 кг
Европски сертификати CE - RoHS - Директива за машини EN-957/6
Гаранција Доживотен век на рамката, 10 години на моторот, 2 години на останатите делови

АЛПЕ СПОРТ
Fitness solution
Кузман Јосифовски Питу 24/15
1000 Скопје Македонија
Нас. Аеродром до Н.Железничка станица
alpesportplanettrejd@yahoo.com
+3892461547
078 359 359
078 323 388
070 220 856

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Ленти за трчање

Се продава од: Претпријатие

ALPE SPORT
Потврден огласувач
078359359
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам