1 / 3
Се продава Таблет PC Samsung Galaxy Tab A8 SM-X205 64GB
12.000 МКД
03.10.2022 11:29

Штип / Штип

Марка:

Samsung

Големина на екранот:

10" инчи

Се продава Таблет PC Samsung Galaxy Tab A8 SM-X205 LTE 4G 2022 10.5" 64GB нов. За повеќе информации на моб. 078439881

Категорија: Компјутери / Таблети

Се продава од:

Ivana
Потврден огласувач
078439881
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам