1 / 7
Citroen C2 1.4 hdi klima
2.850 €
3.000 €
25.09.2022 19:36

Гостивар / Гостивар

Марка:

Citroen

Модел:

C2

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

50 kw / 68 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Citroen c2 1.4hdi
Full oprema
Klima
Centralno
Fabricno radio so komandi na volan
Tempomat
Sped limiter
Elektrika na prozori
Retrovizori na sklapanje
Parking senzori

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

combe
Потврден огласувач
078227727
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам