1 / 5
Peugeot 207 cc
3.600 €
02.12.2022 13:14

Охрид / Охрид

Марка:

Peugeot

Модел:

207

Година:

2007

Гориво:

Бензин

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Кабриолети

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Peugeot 207 cc... Benzin 1.6 motor... 110KW manuelen menuvac... Neregistrirano... Cena 3600evra

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Hari
Потврден огласувач
077965002
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам