1 / 3
Се продава дуќан, деловен простор
120.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.11.2022 12:55

Штип / Штип

Квадратура:

60 m²

Спрат:

1

Греење:

Струја

На одлична локација до плоштад и безистен. Плоштад Тошо Арсов бр 67
За секаква намена. Има 30 м2 и + 30 м2 подрум. Среден и чист.
Контакт може и на 077-638-831 Марина

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

vane
Потврден огласувач
071257171
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам