1 / 5
Se prodava kukja vo selo Glogji, Tetovo
39.990 €
27.07.2022 19:05

Тетово / Тетово

Број на соби:

5

Квадратура:

152 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

793 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Glogji

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja vo s.Glogji vo Tetovo.
_______________
▪️ Katnost: P+1
▪️ Plac: 869m2
▪️ Dvorno mesto: 793m2
▪️ Vkupno stanben prostor: 152m2
▪️ Na kat: 76m2
_______________
Cena:
➧39.990€
Agencija ELINOR e sekogash dostapna za profesionalna i kvalitetna usluga.🏠

📞 +38970381888
📞 +38972257445
📧 info@elinor.mk

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам