1 / 12
- FIAT DOBLO 1.4 [Spark,,Polo,Corsa, Golf,Fiat}
По Договор
03.12.2022 20:46

Битола / Битола

Марка:

Fiat

Модел:

Doblo

Година:

2006

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

- FIAT DOBLO 1.4 / 57 kw
- DOBLOTO E KUPENO OD AVTO SALON VO MK.
- BENZ. / PLIN : ATESTIRAN.
- GODD. NA PROIZ. - 2006g
- PRVA REGISTRACIJA 2007g.
- DOBLOTO NE E TOVARANO, KORISTENO E ZA DOMASNI POTREBI.
- REGISTRIRANA DO 02 / 01 / 2023g.
- OPREMA :
- EL. NA PROZORI
- KLIMA / N E M A /
- SERVO / SITI VOLAN.
- CENTRANA BRAVA.
- PROVERKA KADE SAKATE.
- MOZI I ZAMENA ZA : PUNTO, GRANDE, IBICA, CORSA, POLO. PANDA, GOLF, LADA NIVA, MERCEDES.
- NA PORAKI I NA E - MAIL NE VRAKAM.
- INFF. SAMO NA TELL. 070 / 779 - 986 / GORAN / 070 77 99 86.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

G GGGGGGG
Потврден огласувач
333333333
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам