1 / 1
Kukjiste matrix, dobar kvalitet i ventilacija
1.300 МКД
19.07.2022 15:42

Куманово / Куманово

Se prodava prazno kukjiste matrix
Odlicno zacuvano
Moze da vi pratam sliki ako ste zainteresirani
Novo e 2300den, jas go prodavam za 1300den
Moze po kargo
Moze zamena za rgb kuleri

Kontakt broj/sms/email/viber!

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Куќишта

Се продава од:

Mario
Потврден огласувач
077951682
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам