1 / 3
Parcela od 2615m2 vo Tetovo
36.600 €
09.08.2022 10:22

Тетово / Тетово

Квадратура:

2615 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava parcela od 2615m2 vo Tetovo.
Lokacijata na zemjišteto e na vikano mesto baltepe.
Parcelata ima pristap do struja i pat. 💡🛣
💶 Cena: 36 600 evra.
Za poveke informacii, obratete se na:
📲 Filip 077/641-410
📲 Stefani 071/345-955
🔐 Šifra: 339

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

MILOSHEVSKI- agencija za nedviznosti
Потврден огласувач
077641410
Испрати Е-маил до огласувачот

🌄Se prodava gradežna parcela vo selo Lešok

30 €

Se prodava parcela od 10340m2 na vlez vo s.Ajvatovci Skopsko

110000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам