1 / 3
MASINKA ZA MILENICI
1.200 МКД
19.07.2022 17:49

Скопје Центар / Скопје

NOVA KVALITETNA I SILNA MASINKA SO KABEL ZA SISANJE MILENICI
Tel. 071 264 065

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Останато

Се продава од:

Yamaha
Потврден огласувач
071 264 065
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам