1 / 8
Se izdavaat sobi i apartmani vo Ohrid 070247042
500 €
19.07.2022 22:25

Охрид / Охрид

Квадратура:

35 m²

Спрат:

1

Греење:

Струја

Se izdavaat sobi i apartmani vo Ohrid 070247042

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Nikola
Потврден огласувач
075399611
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам