1 / 12
APARTMAN pozadi hotel Milenium I hotel Diplomat
1 €
05.01.2023 18:47

Охрид / Охрид

Dva Novi apartmani za po 3 osobi so sopstveno WC opremeni kujni, komotni terasi obezbeden parking. Za prekrasen odmor.

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

sase
Потврден огласувач
078256035
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам