1 / 2
Apple Wach series 4-44mm gps cellular
16.500 МКД
04.12.2022 17:06

Кавадарци / Кавадарци

Apple Wach series 4-44mm cellular gps malku korosten bez ni najmala traga, fabricka sostojba battery health 96% space gray so originalno pakuvanje kutija i nekolku remcinja gratis…

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Паметни часовници - Smartwatch

Се продава од:

Потврден огласувач
+38975778746
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам