1 / 4
Биро
3.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.07.2022 23:09

Битола / Битола

Бирото со потемна боја можи да се расклопи бидејќи е со штрафови.
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Компјутерски маси

Се продава од:

Suzana
Потврден огласувач
075914436
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам