1 / 1
Душек Perdormire ALTAIR
25.000 МКД
Цената е фиксна
02.02.2023 14:59

Аеродром / Скопје

Се продава душек Perdormire ALTAIR, купен во декември 2021, уште под гаранција

Опис
https://perdormire.mk/portfolio-items/altair/

Димензија
160х200цм

Оригинална цена
74.500 ден

Цена на продажба
30,000 ден

Душекот е во Скопје, ќе мора да го подигнете.

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Душеци

Се продава од:

Роберт Стевоски
Потврден огласувач
071276883
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам