1 / 11
c3 moze zamena za mk vozilo
1.200 €
Цената не е фиксна
01.09.2022 09:24

Куманово / Куманово

Марка:

Citroen

Модел:

C3

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

se prodava c3 1.4 hdi full oprema dva kluca za delovi moze zamena za mk vozilo so moja doplata

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Oglas
Потврден огласувач
071216043
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам