1 / 1
Apple(iphone) 7 odlicen raboti na site mrezi
109 €
07.09.2022 10:07

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

7

Боја:

Black

Интерна меморија:

32 GB

РАМ меморија:

2 GB

Големина на екранот:

4,1 - 4,9" инчи

doaga komplet so kutija

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
071248817
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам