1 / 5
Renault Megane 1.5 dci 2003
1.400 €
01.10.2022 20:22

Кисела Вода / Скопје

Марка:

Renault

Модел:

Megane

Година:

2003

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2021

Сила на моторот:

60 kw / 82 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

So mal defekt
Ne registriran


Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dragi
Потврден огласувач
077954264
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам