1 / 4
APRILIA PEGASO STRADA 650
3.000 €
Цената не е фиксна
20.07.2022 12:39

Виница / Виница

Марка:

Aprilia

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2006

Модел:

Pegaso

Километри:

40000

SE PRODAVA APRILIA PEGASO 650
NOVI GUMI
ISTECENA REGISTRACIJA, MK TABLI

KONTAKT: 078412781 Hristijan

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Zdravko
Потврден огласувач
072209827
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам