1 / 9
Alfa Romeo 159 Jtdm 88kw + chip 35 ks
4.150 €
20.10.2022 07:56

Штип / Штип

Марка:

Alfa Romeo

Модел:

Alfa 159

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Alfata e maksimalno odrzuvana,golem servis pred tri meseci sose zamena na drazaci na rebrest, linest kaish,nov akumulator uste pod garancija.Chip od plus 35 ks,sredena maksimalno so Dpf i Egr Ventil.Karoseriski nema nikakvi zabeleski bez tocka korozija Od 25 07 2022 smeneto ulje,filtri,nov antifriz . Za ozbilni kupuvaci.
informacii na ovoj broj 077610664

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Roberto
Потврден огласувач
079366101
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам