1 / 3
Продавам ортопедска чизма
1.000 МКД
Денес 18:07

Аеродром / Скопје

Продавам малку користена ортопедска чизма.Големина L

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Протезите и Имплантати

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
075494593
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам