1 / 2
*** Капитал *** Трособен јужен стан во Центар.
По Договор
08.08.2022 11:49

Охрид / Охрид

Број на соби:

3

Квадратура:

59 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2022

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Ohrid

Трособен јужен стан во Охрид, во урбана заедница Центар во непосредна близина на Охридска банка.
Површина 59 мкв. Кат 2 и 3.
Рапоред: дневна со трпезарија и кујна, предсобје, бања и две спални со излез на балкон.
Објектот е во градба со рок на примопредавање една година и истиот се гради по најсовремени градежно архитектонски стандарди.
Одличен избор за семејно живеење или времено сместување за туристичкин потреби.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

Агенција за недвижности ,,Капитал'' Охрид
ТЦ Амам локал 224/1 Охрид
Потврден огласувач
078 232 047; 071 321 001
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам