1 / 9
Honda Transalp xl700v
1 €
Цената не е фиксна
Денес 17:41

Битола / Битола

Марка:

Honda

Вид:

Туринг

Година:

2008

Модел:

Transalp xl700v

Километри:

30000

Honda transalp 700 vo perfektna sostojba so dopolnitelna oprema….Givi :vizir,crash bar,drzac za kufer i kufer 45 lt..polnac i drzac za telefon….motorot ima dva kluca i e servisiran i registriran na mk tablici do maj 2023 so zelen karton

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

Xxxx
Потврден огласувач
078288599
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам