1 / 2
PLOCA ZA MINING RIG SO 6 I 8 KARTI
100 €
14.12.2022 15:33

Скопје Центар / Скопје

Imam razni ploci so moznost do 8 karti od 100 do 150 evra komplet so cpu cooler i ram mem 4gb ddr4

Категорија: Компјутери / Mining Bitcoin Hardware

Се продава од:

BuLi
Потврден огласувач
070522145
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам