1 / 9
AUDI A6 2.7
8.300 €
04.08.2022 13:00

Струга / Струга

Марка:

Audi

Модел:

A6

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

132 kw / 179 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Се продава Ауди А6 2.7, аутоматик, 2006/7 година. Возилото е сочувано и во одлична состојба, регистрирано до 18.12.

Можна е замена за џип со моја доплата.

Контакт на бројот и на вибер.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

КРИСТИЈАН
Потврден огласувач
070362392
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам