1 / 11
BMW 525 d Facelift
2.350 €
Цената не е фиксна
08.09.2022 17:17

Охрид / Охрид

Марка:

BMW

Модел:

525

Година:

2000

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

120 kw / 163 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Istecena registracija

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

M
Потврден огласувач
078434243
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам