1 / 7
Porse Cayenne
10.000 €
Цената не е фиксна
14.09.2022 20:27

Охрид / Охрид

Марка:

Porsche

Модел:

Cayenne

Година:

2005

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

150000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

400 kw / 544 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Vo ispravna sostojba
Regisracija cela godina
Benzin-plin
Kontakt tel 075 809 748

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

zzzzzzz
Потврден огласувач
075809748
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам