1 / 12
Oprema za avtoperalna pistoli za penomat i vap masini cetki
1 €
22.09.2022 12:23

Куманово / Куманово

Oprema za avtoperalna
-pistoli za penomat i za vap ,
- masina za tepisi podovi i plocki
- vapovi so ladna i topla voda,
- cetki za cetkarka 45 cm
- elektronika za samoposluzna za avtoperalna 078234870

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
078234870
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам