baram stan pod kirija opstina cair
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.07.2022 20:31

Чаир / Скопје

Број на соби:

2

Квадратура:

10 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2010

Година на реновирање:

2011

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Север

Адреса:

skopje cair

baram stan pod kirija opstina cair
novogradba
076306060

Категорија: Недвижности / Станови

Се бара за изнајмување од:

Bunjo
Потврден огласувач
070000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам