1 / 9
Vw golf 6 1.6 tdi 90ks 2010g
6.200 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.09.2022 21:06

Велес / Велес

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Vw golf 6 1.6 tdi 90ks
2010/2009
2x kluca
servisna kniska 210.000km
klima odlicno ladi
Fabricki zatemneti stakla
Vw navi touch
4x novi Continental gumi 205 55 16
Reg cela good so zelen karton 15.06.2023

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Andreas
Потврден огласувач
071485616
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам