1 / 12
PERNICI ZA SEDENJE OD PRIRODNA KOZA
700 МКД
800 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.10.2022 13:16

Аеродром / Скопје

5 PARCINJA VISOKO KVALITETNI PERNICI - SEDALA , MOZE I NASLONJACI ZA GRB, MNOGU MALKU UPOTREBUVANI VO ODLICNA SOSTOJBA , MOZE DA SE KORISTAT I KAKO NASLONJACI , 5 PARCINJA OD CISTA PRIRODNA KOZA VO ODLICNA SOSTOJBA, FABRICKI - MASINSKI PROIZVOD - ITALIJA KAKO NOVI , SO VISOKO KVALITETEN SUNGER SO GOLEMA GUSTINA
PERNICITE SE SO PATENTI SUNGEROT SE VADI KAKO NA SLIKATA 5 PARCINJA ,NAJMALKU 5 M2 KOZA E UPOTREBENO ZA IZRABOTKA NA ISTITE ,DIMENZIITE NA PERNICITE SE:
1. DOLZINA 65cm SIROCINA 50cm DEBELINA 19cm
2. DOLZINA 70cm SIROCINA 50cm DEBELINA 19cm
3. DOLZINA 80cm SIROCINA 50cm DEBELINA 19cm
4. DOLZINA 90cm SIROCINA 50cm DEBELINA 19cm
5. DOLZINA 98cm SIROCINA 50cm DEBELINA 19cm


CENA PO PARCE 700 DEN

Infoiber : 070-854-001 mob 070 854 -001

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Останато

Се продава од:

OGLAS SKOPJE
Потврден огласувач
070854001
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам