1 / 6
Casio GA 900E - 1A3R
8.500 МКД
9.000 МКД
25.09.2022 22:43

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavam nov Casio G shock saat model GA-900E-1A3ER vo kompletno pakuvanje.
Saatot e Specialno izdanie so edno ekstra remce i e donesen od Germanija. Ekstra model na G -shock.
Ekstra remceto e fluoroscentno vo temno sveti.
Ovoj model seuste kaj nas go nema vo prodavnicite,

Категорија: Часовници и Накит / Часовници / Машки / Модни часовници

Се продава од:

emil
Потврден огласувач
072219905
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам