1 / 1
караоке
4.999 МКД
5.700 МКД
19.11.2022 12:13

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

🎶 ПОНЕСЕТЕ ЈА ЗАБАВАТА КАДЕ И ДА ОДИТЕ 🎶
ВИ ГО ПРЕТСТАВУВАМЕ НАЈДОБРИОТ BLUETOOTH 12 inch ЗВУЧНИК КОЈШТО ЌЕ ЈА НАПРАВИ ВАШАТА СЛЕДНА КАРАОКЕ ЗАБАВА НЕЗАБОРАВНА 💃🕺
🎤🎙🔌🎵 За комплетно уживање со звучнукот добивате: Два бежични микрофони + далечински управувач + полнач
Карактеристики:
📻📼🎥 Поддржува: USB/Card/Aux/FM Radio/Bluetooth
🌟 Има LED светло(може и да се исклучи)
🥳 МOЌНОСТ ОД : 500W
📦 Димензии: 605х 407 x 333 mm
🔋▶ Константно работи и до 8 часа без полнење
🎸🎻🎹Приклучок за гитара и други инструменти
🎙Висок квалитет, добар фреквентен одзив, ниска потрошувачка на енергија
Цена:5699 денари

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Засилувачи, Појачали

Се продава од:

toni
Потврден огласувач
078533615
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам