1 / 3
Продавам сет IXS
180 €
Цената е фиксна
30.12.2022 23:46

Аеродром / Скопје

Продавам сет јакна и панталони марка IXS.
Сетот е многу квалитетен, облечен само еднаш. Максимално сочуван. Сетот оди со заштитна футрола.
Бр.56

Телефон за контакт: +38977682438 - Ице
Телефон за контакт: +38977682438 - Ице
Телефон за контакт: +38977682438 - Ице

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Облека/Заштита / Јакни

Се продава од:

-
Потврден огласувач
070277543
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам