1 / 1
Se prodava stan LAGADIN
По Договор
09.03.2023 15:18

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

57 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Lagadin

Stanot se naogja vo naselba Lagadin, vo zgrada na samiot pat Ohrid - Sv. Naum.
Raspolaga so edna spalna, dnevna so kujna, kupatilo I balkon.
Parkink obezbeden pred zgrada.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

AGENCIJA VIZIJA - Ohrid
Потврден огласувач
078251388
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам