1 / 11
PEUGEOT 508 1.6 HDI
12.000 €
22.09.2022 21:09

Неготино / Неготино

Марка:

Peugeot

Модел:

508

Година:

2015

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Registrirano so zelen karton servisirano dva para bandasi so letni i zimski gumi mala potrosuvacka od 4.5 litri

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Marjan
Потврден огласувач
076470710
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам