1 / 10
Benneli TRK 502 X
2 €
27.09.2022 16:58

Битола / Битола

Марка:

Benelli

Вид:

Спортски

Година:

2020

Модел:

Benneli TRK 502 X

Километри:

5000

Се продава Beneli 502 X 2020год...
Купен е нов од динамикс скопје
Прв сопственик.
Направен е прв сервис на 1000КМ во скопје
Втор сервис во амбасадор Охрид на 4000КМ
Слободно со гаранција може да се вози до 12.000КМ без да се вложи друго
Рег... е на 29.06.2022 до 29.06.2023 год...
Има зелен картон
Возен е на отворено воопшто не е возен на терен
Моторот е потполно нов
Поседува куфер 35Л
Магнет торба за на резеевар 35Л
ABS на кочници предна и задна
Cresh bar од страна на моторот во случај на пад да нема оштетуваље на пластика и машината
Cresh bar на казанчина од глицеерин
LED bar со Angels Light магленки светла за уште поубава видливост на пат
USB port за навигација фабрички
Држач Гиви за мобилен
Црн визир можи да се направи и прозирен
Led Light на тимон во Сина боја фабрички
Два клуча
Моторот е доста удобен на подолги релаци доста конфорен и за две лица нема замор нема умор.
Проверка по ваша желба само во овластен сервис
Или стучно лице на лице место,моторот можи да се стави и на компијутер.
Напомена: овај модел е Х серија не е обичната
За подетални инф...
На овај број 075/925-767 Благојче

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Blazo
Потврден огласувач
76267350
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам