1 / 4
prodavam pomagala za dvizenje i bastumi
400 МКД
Цената е фиксна
21.07.2022 12:04

Аеродром / Скопје

prodavam novi bastumi i 2 podlaktni paterici , edna 400 den kontakt aleksandra 077 823 129

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Останато

Се продава од:

Emilija
Потврден огласувач
077823129
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам