1 / 3
Masa na podesuvanje visina za lap-top
900 МКД
19.09.2022 08:14

Аеродром / Скопје

Masata e so dimenzii 50/40 sm.
Izrabotena e od plastika . Ima drźac za podesuvanje na visinata za postavuvanje na lap-top(pogore-podole).
Lesna e za prenesuvanje od mesto na mesto i može da se privlece kon mesto za sedenje.
Nova e ne e koristena.

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси

Се продава од:

Olgica Mickovska
Потврден огласувач
071227116
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам