1 / 2
Kupuvam stan €1290m2 Centar Ohrid
1.300 €
30.09.2022 23:15

Охрид / Охрид

Број на соби:

2,5

Квадратура:

60 m²

Греење:

Нема

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Ohrid Centar

Kupuvam stan,centralno podracje vo Ohrid
Cena max. do 1290€ m2,
Povrsina do 60m2,nov ili postar no renoviran.
Povelete ponudete,otkup po najrealna cena,plakanje vo kes
Blagodaram

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

ljupco
Потврден огласувач
075439920
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам