1 / 11
Velosiped tocak BTWIN
7.000 МКД
04.09.2022 22:28

Битола / Битола

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

20 "

Se prodava velosiped so shimano 3x8 brzini, nemam potreba od istiot inaku tehnicki ispraven!
Golemina M-L, dosta lesen velosiped i za vozenje i za sedenje (geometrija). Aluminumski!

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

XXXXX
Потврден огласувач
078235596
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам