1 / 7
Gramofon Dual 496 / Körting MCC 2200 S
49 €
50 €
Денес 07:36

Кичево

Vintage систем во добра состојба со нова игла. Грамофонот и радиото во работна состојба, касетата не функционира.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Грамофони

Се продава / Можна е замена од:

Тони
Потврден огласувач
076387723
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам