1 / 6
Prodavam Mazda 6 2006 2.0
2.900 €
21.07.2022 14:46

Струга / Струга

Марка:

Mazda

Модел:

6

Година:

2006

Гориво:

Бензин

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

2 kw / 3 ks

Kласа на емисија:

Останато

Prodavam Mazda 6 2000 cm3 siva boja vo odlicna sostojba.
-ABS
-ESP
-Servo
-Elektrika na Prozorci napred i nazad
-Radio CD
-Gumi micheline 4 letni, 4 zimski
-Klima
-Nov akumulator
-Registrirana do 19.04.2023 godina

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Vasko
Потврден огласувач
078639607
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам