1 / 9
Екстра зачувана Skoda Fabia Kombi
2.850 €
2.900 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

31.08.2022 20:03

Велес / Велес

Марка:

Skoda

Модел:

Fabia

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Возилото е во одлична состојба, регистрирано до мај 2023, донесена е од странство. Има поминато 262.000км. Контакт Јован 077760898

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Lazar, Viktorija
viktorijasmilevska@yahoo.com
Потврден огласувач
071 272 043; 078 738 610
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам